Gönderen Konu: 6. Yıl Mesaj Defteri  (Okunma sayısı 77058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SadakatNet

• Administrator
  • araştırmacı
    • http://www.sadakat.net
6. Yıl Mesaj Defteri
« : 03 Mart 2010, 11:27:57 »

Değerli Sadakat Ailesi;

Sitemiz 6. yılını da tamamlamış bulunuyor. 7. yılına adım attığımız şu günde sitemiz ilk günkü gibi sadakat sahibi, ilk günkü gibi heyecanlı ve ilk günkü gibi azimli.

Hedefimiz Ehli Sünnet vel Cemaat akidesini internet üzerinden en güzel en sahih ve en nezih şekilde paylaşabilmek yaşayabilmek.

Sadakat Forumda 6 yıldır bilmediğimizi öğrendik, bildiğimizle bilgilendirdik ve yine öğrendiğimizle de amel etmeye çalıştık.

Üyelerimize ve değerli ziyaretçilerimize, sitemize verdikleri her türlü destek için ayrı ayrı teşekkür ederiz..

Her gün foruma gelmeyi adet edinmiş, siz değerli üyelerimiz sayesinde aile ortamına sahip bir forum olduk, Cenab-ı Hak muhabbetimizi bozmasın.

Yine forumumuza yaptıkları fedakarlıklar ve gayretler asla ödenemeyecek olan birbirinden değerli yönetici arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Yeni yılımız hayırlı uğurlu olsun. Nice yeni yıllara, hep beraber, aynı azim ve gayretle.

YÖNETİM
« Son Düzenleme: 03 Mart 2010, 14:55:10 Gönderen: Miftahulkuluub »
Sadakat Yönetim Kurulu

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
Ynt: 6. Yıl Mesaj Defteri
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2010, 11:34:46 »
İnşAllah, Hz. Allah kolaylık versin, yönetici arkadaşların hepsine teşekkür ederiz.
〰〰〰〰🐠

Çevrimdışı aydeniz

• yazar
  • Hakka kul olmak
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2010, 11:38:18 »
Alıntı
Her gün foruma gelmeyi adet edinmiş, siz değerli üyelerimiz sayesinde aile ortamına sahip bir forum olduk, Cenab-ı Hak muhabbetimizi bozmasın.

Yine forumumuza yaptıkları fedakarlıklar ve gayretler asla ödenemeyecek olan birbirinden değerli yönetici arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Yeni yılımız hayırlı uğurlu olsun. Nice yeni yıllara, hep beraber, aynı azim ve gayretle
amin,inşaAllah

Çevrimdışı Günbatımı

• popüler yazar
  • Görelim Mevlâ'm neyler, neylerse güzel eyler...
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2010, 12:31:11 »
Allah c.c. bütün emeği geçenlerden razı olsun! Yolundan şaşmayan nice muhabbet dolu yıllara inşaAllah!..
Dua'sız üşürmüş yürekler!
Sana bir dua eden olsun, senin de bir dua ettiğin...
Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan,
Sana ummadık kapılar açan.
Bilmezsin kimin için ettiğin duadır, seni böyle ayakta tutan...

Hz. Mevlana 

Çevrimdışı tefhim

• araştırmacı
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2010, 12:47:50 »
Allah c.c. bütün emeği geçenlerden razı olsun! Yolundan şaşmayan nice muhabbet dolu yıllara inşaAllah!..
Bedeel islemü gariben feseyeudü gariben fetuba lilgurabai.

Çevrimdışı sehle

• araştırmacı
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2010, 13:57:31 »
Değerli Sadakat Ailesi;
Hedefimiz Ehli Sünnet vel Cemaat akidesini internet üzerinden en güzel en sahih ve en nezih şekilde paylaşabilmek yaşayabilmek.

Bu hedefte,taviz vermeden ilerleyen Tek Temiz forum...Kuruluşunda ve devamında emeği ve özverisi gecen kardeşlerimizden Allah razî ve memnun olsun.Ve bize kazandırdığınız için SADAKAT'imizi ayrıca teşekkür ederiz.Daha nice kardeşlerimize de nasip olsun.Allah daimî etsin bu istikrarla inşaAllah!
« Son Düzenleme: 03 Mart 2010, 14:01:17 Gönderen: sehle »
الَهى انت مقصودى ورضاك مطلوبى

Çevrimdışı andelib

• okur
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2010, 14:47:10 »
Nice yedi yıllara usul ve uslubunu kaybetmeden..........
Andelibim,                   
Güledir düşkünlüğüm.     
Gülzardayım,               
Ondandır şaşkınlığım.

Çevrimiçi Miftahulkuluub

• Administrator
  • popüler yazar
    • http://www.sadakat.net
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2010, 14:53:08 »
Hamdolsun yeni bir yıla daha kazasız belasız girdik. Üye sayısı değişiyor, yıllar değişiyor, hepimizin yaşı değişiyor ama heyecanımız hiç değişmiyor. Allahü Teala aynı heyecanla daha uzun yıllar devam edebilmeyi nasip eylesin.

Geçen sene zarfında diğer yıllara nazaran biraz daha az vakit ayırabildim şahsen sitemize. Mutluluk ve hüzün anlamında benim için özel bir yıldı. Bunların tezahürü de denebilir.

Ben buradan yönetici arkadaşlarımıza ayriyeten çok teşekkür ettiğimi bildirmek istiyorum.
Hakikaten çok özverili ve fedakarlıklı çalışmalar yapıyorlar ve sitemizi hiç bir zaman sahipsiz bırakmadılar.

İhlas ve samimiyet ile nica Sadakat'li yıllara...
İncemeseleler    Sadakat.Net    İns SadakatForum  Sevadı Azam

" Derviş isen kardeş takvaya çalış.."

Çevrimdışı günce

• aktif okur
  • **
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2010, 15:13:08 »
hep beraber.artarak nice yıllara inşAllah.
İnmemeştir hele kuran   
bunu hakkıyla bilin 
ne mezarlıkta okunmak
ne de fal bakmak için.
            M.Akif Ersoy

Çevrimdışı İsra

• Moderatör
  • popüler yazar
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2010, 15:52:45 »
iyiki varsın sadakat

kaliteli bir ortam oluşması adına sarf ettikleri çabalardan dolayı  adminlerimize teşekkür ederim. ayrıca miftahulkuluub kardeşimize böyle bir site açtığı için her zaman müteşekkirim. daha nice uzun yıllar beraber olmak dileğiyle..

en azından bana sadakatin onuncu yılınıda görmek nasip olur inşaAllah :)

Çevrimdışı mardin

• araştırmacı
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2010, 15:55:07 »
farkındamısınız arkadaşlar  iki gündür hemen hemen tüm üyeler netteler.sanki bayram havası var herkeste bir coşku bir sevinç var.
 YÜCE Allah izin vermeseydi bu coşku olmazdı.
emegi geçen özverili çalışmalarıyla siteyi ayakta tutan herkese saygılar nice sadakatli yıllara... &)
ibadetin eftali devamlı olanıdır.

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2010, 16:16:38 »
Alıntı
en azından bana sadakatin onuncu yılınıda görmek nasip olur inşaAllah

Neden sınırlıyorsun, belki o tarihde başka bir gezegenden şubesini açarsın..  s4))
〰〰〰〰🐠

Çevrimdışı ihvan

• popüler yazar
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2010, 16:29:22 »

osmanli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 03 Mart 2010, 17:52:46 »
Allah sitemizde ve dünya hayatimizda ebedi dünyamizda daim ve kayim kilsin sadakatta oldugu gibi Cennetinde beraber eylesin Allah utandirmasin yöneticileri deyil ben burada da bizlerin bazi kizdigimiz bazi sinirlendigimiz ve sabirla bizlere itiat eden sabirla yazilanlari okuyan ve güzel yazilariyla bizler cevap ve güzel yazilar yazan bütün kardeslerime Allahin huzurunda selamlari ve sükranlarimi sunarim  mod.. admin kardeslerime saygilar sahsen ben dahi bazilari kizdim sinerlendim kendi kendime.  kirdigim varsa burada özür dilerim o seytan varya hic rahat birakmiyor Allah´amante olun

Çevrimdışı İsra

• Moderatör
  • popüler yazar
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2010, 22:26:50 »
Alıntı
en azından bana sadakatin onuncu yılınıda görmek nasip olur inşaAllah

Neden sınırlıyorsun, belki o tarihde başka bir gezegenden şubesini açarsın..  s4))

inşaAllah :)