Gönderen Konu: Kapımızda Sapkınlar Girebilir Diyemi Yazıyor?  (Okunma sayısı 15987 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
Kapımızda Sapkınlar Girebilir Diyemi Yazıyor?
« : 21 Şubat 2009, 18:46:40 »

Hayret birşey haftalardır sapkın kişiler ile uğaraşıyoruz,yeter artık bıktırdınız kendi battığınız çukurda boğulurken burada kimseyi sürükleyemezsiniz biiznillah  e55))

Ne yazıyor EHL-SÜNNET MÜNTESİPLERİNİN BULUŞMA MEKANI Mezhep düşmanları alim düşmanları girebilir diyemi yazıyor, sizin yeriniz yok,kandıracak kimseyide bulamazsınız burada.

Siz küçük beyinliler kim,İmam-ı Şafii,İmam-ı Hanefi,İmam-ı Gazali,İmam-ı Rabbani Hz'lrini anlamak kim,sizler onların tozu olamazsınız.

Allah'ü Tealanın izni ile biz ve bizim gibiler var oldukça sizler eriyip gitmeye bu şekilde ölürsenizde ebedi cehennemi boylamaya mahkumsunuz.

BU FORUMDA SAPKINLARA SÖZ DÜŞMEZ....NOKTA
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2010, 23:55:14 Gönderen: Tuğra »
〰〰〰〰🐠

Çevrimdışı azizistanbul

• yazar
Ynt: Kapımızda Sapkınlar Girebilir Diyemi Yazıyor?
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2009, 20:51:47 »
hakkatan çok ilginç ya
adamlar soru sorar gibi giriyorlar ondan sonra başlıyorlar küfr etmeye .
bu kadar alçaklık olmaz ya . adam gibi ters bir fikrin varsa anlat deki o öyle olmaz böyle olur.
bunla varya bunlar kahpe . açık açık ifade etmiyor sinsice yaklaşıyor kafaları karıştıracak kendince ondan sonra ne elde ederse kar. buradaki yazıları tüm ümmeti muhammed okuyor olmasa hiç cevap yazmaya gerek yok. bu forumdaki herkes Allahın izniyle itikadını bilen insanlar amma foruma üye olmadan  da okunabildiği için tertemiz inançlı fakat itikadi konularda çok derin ilmi olmayan kardeşlerimizin kanına girerler diye korkuyorum. ondan dolayı cevap yazmak mecburiyetinde kalıyorum böyle  kahpe ingiliz uşaklarına .
جُلُوسُكَ سَاعَةً عِنْدَ حَلَقَةٍ يَذْكُرُونَ اللهَ خَيْرٌ مِنْ عِبَادَةِ اَلْفِ سَنَةٍ

Çevrimdışı enfa

• Moderatör
  • popüler yazar
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2009, 21:00:48 »
Kendilerince akıl bulandırmak için ne yöntem varsa deniyorlar da bizi uğraştırmaktan başka bir şey beceremiyorlar.

Zaman diyorum, biraz daha zaman.Dilimin ucundaki kelimeler bu kış donmazsa bir dahaki yıl uçmayı öğrenecekler!

Çevrimdışı bozbey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2009, 21:19:10 »

aman kardeşim onların niyetide sizleri bıktırıb meydanı boşalttırmak.Sakın ha bıkmayın Allah yardımcınız olsun.Dualarımız sizlerle.
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2009, 22:57:56 Gönderen: mystic »
Kutsal davaların savaşçılarına dünyalık lezzetler haramdır. Onların yegane sermayesi ;davaları , Mükâfatları ise şerefli bir ölümdür.

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2009, 22:54:04 »
Mücadele elbirliği ile olacak inşAllah.
〰〰〰〰🐠

Çevrimdışı bozbey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2009, 01:27:40 »
Mücadele elbirliği ile olacak inşAllah.
Onlar bizi uyuyor sanıyor.Uyuttuk sanıyor. Bre gafiller uyanığız ,uyumuyoruz.Attığınız her adımdan haberimiz var.Alıp verdiğiniz her nefesden haberimiz var.Sizi adım adım takip ediyoruz.Lakin tokatın zamanı henüz gelmedi. Sabrımızı taşırmayın. Tuğra kardeşime kulak verin.. Ne diyor ? Mücadele diyor , Elbirliği diyor... Bunlar boş sözler değil. AMİN.
Kutsal davaların savaşçılarına dünyalık lezzetler haramdır. Onların yegane sermayesi ;davaları , Mükâfatları ise şerefli bir ölümdür.

Çevrimdışı İsra

• Moderatör
  • popüler yazar
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2009, 08:41:35 »
Alıntı
EHL-SÜNNET MÜNTESİPLERİNİN BULUŞMA MEKANI  Mezhep düşmanları alim düşmanları girebilir diyemi yazıyor

&))

« Son Düzenleme: 22 Şubat 2009, 08:45:40 Gönderen: İsra »

Çevrimdışı Lika

• popüler yazar
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2009, 22:17:33 »
EHL-SÜNNET MÜNTESİPLERİNİN BULUŞMA MEKANI

Bu cümlenin dâhilinde olabilenlere ne mutlu. Eğer burada iseniz bu nasibden payınız var demektir. Lütfen bu güzel nimeti ganimet biliniz ve gereğince hareket etme çabasında olunuz. Aksi bir duruma ne izin verilir ne de bu tür paylaşımlar bu mekanda barındırılır.
Ne içindeyim zamanın,Ne de büsbütün dışında;Yekpare geniş bir anın Parçalanmış akışında,
Rüzgarda uçan tüy bile Benim kadar hafif değil.Başım sukutu öğüten Uçsuz, bucaksız değirmen;İçim muradıma ermiş Abasız, postsuz bir derviş;
Kökü bende bir sarmaşık Olmuş dünya sezmekteyim,Mavi, masmavi bir ışık Ortasında yüzmekteyim

Çevrimdışı Fatihan

• Administrator
  • popüler yazar
  • Milimi milimine Ehli sünnet...
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2009, 13:49:56 »
Evet bugünlerde ne hikmetse üst üste geliyorlar sanki anlaşmışlar gibi...

Çevrimdışı ihvan

• popüler yazar
« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2009, 14:39:34 »
buğünlerde bazı adı islami olan sitelere giriyorum. sonra ŞÜKÜR NAMAZINA duruyorum,EHLİ SÜNNET olduğuma,nasip olduğuna,sevgili güzel ihvanlarım çok büyük bir nimetin içindeyiz.elhamdülillah

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2009, 17:22:27 »
Ayrıca sizi buradaki insanları uğraştırmak için paraylamı tutuyorlar . Veya bir derneğe üye olup bu sitedekileri uğraştırmak için her gün biriniz nöbetçimi oluyorsunuz , yada aynı kişiler farklı isimlerle mi siteye giriyor.

Siz ne kadar uğraşırsanız biz daha çok uğraşacağız. Tabi aslında siz darbe derken Ehli sünnet mensuplarına darbe yapmaktan bahsediyorsunuz aslında ama biz anlayamadık.Neyse buyrun meydan sizin bekliyoruz darbenizi

Kesinlikle haklısınız Hocam,baktılar sadakat sağlam Ehl-i Sünnet çizgisinde,yavaş yavaş zehirimizi verelim diyorlar.
〰〰〰〰🐠

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
Mezhep Düşmanı Hainlere Duyuru
« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2009, 23:48:51 »
Mezhep düşmanı sapkınlara soruyoruz,

size verilen tek taraflı cehennem biletine bonus falan mı verdilerde, peşinizden sürükleyebildiğinizi sürüklemeye çalışıyorsunuz?

Öncekilerede söyledik ,burada siz zavallı acizler ile muhatap olmakla değerli zamanımızı öldüremeyiz,o kadar cahilsinizki Elif'i göstersek mertek sanırsınız, sağdan soldan duyduğunuz saçmalık çamurlarına o kadar batmışsınızki güneşi göremeyecek kadar kör,doğru kelamları duyamayacak kadar sağır olmuşsunuz.

Bu sebeble uğraşılmaya değmezsiniz, cehennem ehli dostlarınız yanına hadi.....
〰〰〰〰🐠

Çevrimdışı misvak

• okur
  • *
« Yanıtla #12 : 30 Haziran 2009, 16:21:35 »

aman kardeşim onların niyetide sizleri bıktırıb meydanı boşalttırmak.Sakın ha bıkmayın Allah yardımcınız olsun.Dualarımız sizlerle.
aynen öyle...
Dava...yürek ister...Dava Bilal gibi kızgın kumlara ve taşlara rağmen Allah diyerek ölmektir...

Çevrimdışı turk_ay

• aktif okur
  • **
    • Yavuz Sultan Selim (Hadim-ül Haremeyn)
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2009, 18:54:07 »
Belkide gelenler dediklerniz aynı kişidir :)

Evet gerçekten böylelerini anlamak MÜMKÜN değil..
Her açan senin gülün, hergünse benim günüm
Gözyaşı insan külüyse, her yakan insan sözü
Kıvılcım sözün özüyse, ayrılık yakar gözü
Tek gören gönül gözüyse, kelamım gönül sözüm

Yavuz Sultan Selim (Hadim-ül Haremeyn)

Çevrimdışı Tuğra

• popüler yazar
« Yanıtla #14 : 23 Ağustos 2009, 18:02:33 »
Bu forumda Peygamber düşmanı mezhepsiz hainlere yer yok,Biiznillah,zehirli aciz basiretsiz zihniyete,kanacak kimse de yok  e55))
〰〰〰〰🐠